WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy!

Artystów

Jeśli jesteś profesjonalnym artystą, ze świeżym okiem, indywidualnym stylem, a bez tworzenia nowej sztuki nie możesz żyć – zapraszamy do naszego grona artystów!

Wystarczy, że przyślesz nam swoje portfolio (dobrej jakości zdjęcia/reprodukcje prac wraz z techniką i wymiarami lub portfolio w pdf lub adres swojej strony www/bloga) na adres kontakt@freszgallery.pl, napiszesz kilka słów o sobie i o tym co tworzysz. Jeśli zainteresujesz nas swoją twórczością zaprosimy Cię do dalszego kontaktu lub zaproponujemy współpracę. W tworzeniu naszej oferty stawiamy na różnorodnych artystów, na unikatowość ich stylu i wysoką wartość artystyczną. Preferujemy malarstwo, grafikę i rysunek, ale jesteśmy otwarci na inne techniki. Jednak z uwagi na ograniczenia związane z wysyłką i magazynowaniem – nie przyjmujemy do sprzedaży instalacji, dużych rzeźb i innych delikatnych przedmiotów.

Dekoratorów/architektów wnętrz

Jeśli zajmujesz się projektowaniem wnętrz i do swoich realizacji poszukujesz ciekawej, unikatowej sztuki (w rozsądnej cenie!) – skontaktuj się z nami! Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o warunkach współpracy.

Firmy

Jeśli masz firmę i chcesz nadać biurowym wnętrzom nowego, unikatowego wyglądu dekorując je oryginalną sztuką, a przy tym zyskać prestiż – napisz do nas! Pomożemy Ci w wyborze, doradzimy, dobierzemy odpowiednią oprawę, pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalną przestrzeń do pracy i biznesowych spotkań!