O NAS

FRESZ Gallery to nowoczesna krakowska galeria sztuki współczesnej. Znajdziesz u nas świeże prace głównie polskich artystów. Stawiamy na ich unikatowość, nowoczesność i indywidualizm. Wyszukujemy “młodych” i obiecujących artystów, promujemy ich sztukę i wspieramy w twórczym rozwoju, prezentujemy na wystawach i targach sztuki. Uważamy, że młoda sztuka ma w sobie wiele do zaoferowania – świeżość, otwartość na to co nowe, dynamizm, nieskrępowanie i przede wszystkim potencjał na przyszłość!

Naszym głównym celem jest udostępnianie szerokiemu odbiorcy sztuki na najwyższym poziomie, za pomocą wielu dostępnych nowoczesnych środków przekazu – począwszy od galerii internetowej, poprzez media społecznościowe, na kontakcie bezpośrednim skończywszy.

W swojej pracy łączymy nasze dwie największe pasje – sztukę i biznes. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem dobrej sztuki, doświadczonym kolekcjonerem lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem w sztukę – u nas znajdziesz ofertę z najwyższej półki w rozsądnej cenie! Do każdego zakupionego dzieła wystawiamy certyfikat autentyczności. Doradzimy przy wyborze, opowiemy o naszej galerii i współpracujących z nami artystach. Masz pytanie –  napisz do nas! Chętnie Cię poznamy, podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zespół FRESZ Gallery

 

 FRESZ Gallery w mediach:

 

sztuka_posiadania-Nowa-era-sztuki

 

 

 

 

 

 

1. Zainwestuj w sztukę_październik    3. Zainwestuj w sztukę_grudzień

 

Nasi partnerzy: